Novinky stránek

Obrázek: Moodle Admin
Změna používaných emailových adres v souladu s GDPR
autor Moodle Admin - Čtvrtek, 19. duben 2018, 11.09
 

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ  VŠEM uživatelům systémů LMS Moodle na FMK

Dne 18. května byly všechny soukromé emailové adresy v Moodle FMK nahrazeny univerzitními. Účty studentů, kteří již na FMK nestudují, byly zablokovány.
Obrázek: Moodle Admin
Spolufinancování e-learningových kurzů na tomto portálu
autor Moodle Admin - Úterý, 18. březen 2014, 09.34
 

Tvorba a inovace e-learningových kurzů na tomto portálu je spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR prostřednictvím projektu Inovace studijních programů na Fakultě multimediálních komunikací, reg. č. CZ.1.07/2.2.00/28.0282.

Obrázek: Moodle Admin
Jak se správně přihlašovat k tomuto e-learningovému portálu?
autor Moodle Admin - Sobota, 12. říjen 2013, 19.38
 

Pro přihlašování k tomuto Moodle serveru používejte stejné uživatelské jméno a heslo jako pro přihlašování do Portálu IS/STAG (http://stag.utb.cz). V případě, že se vám daří přihlásit do Portálu UTB, ale nemůžete se se stejným uživatelským jménem a heslem přihlásit k tomuto e-learningovému ...

Číst zbytek tohoto tématu
(138 slov)
Obrázek: Moodle Admin
Nastavte si vlastní téma
autor Moodle Admin - Středa, 10. únor 2016, 23.50
 

Nastavte si vlastní vzhled Moodle FMK! K dispozici je "Bootswatch" (výchozí motiv), dále máte na výběr motivy "Bootstrap" a "Essential". Nastavení provedete po přihlášení v uživatelském menu (Profil>Upravit profil>Upřednostňovaný motiv).

Obrázek: Moodle Admin
Jak požádat o založení kurzu?
autor Moodle Admin - Pátek, 6. prosinec 2013, 14.52
 

Chcete-li jako vyučující požádat o založení nového kurzu, klikněte po přihlášení na příslušnou kategorii kurzů, do které má být nový kurz zařazen, a poté úplně dole na stránce se seznamem kurzů v příslušné kategorii na tlačítko "Požádat o založení kurzu". V žádosti o založení kurzu prosím uveďte přesný název kurzu (předmětu) a jeho zkratku v IS/STAG (např. "Multimédia 2" a "KADD/MULT2").

Obrázek: Moodle Admin
Tiskněte z Moodle levněji!
autor Moodle Admin - Čtvrtek, 19. září 2013, 14.06
 

Ediční středisko Academia centra UTB ve Zlíně (budova U2, dveře 0253) vám nabízí tisk studijních materiálů z Moodle UTB ve Zlíně za 0,80 Kč včetně DPH za černobílou stránku.Kurzy